BG SEX СРЕЩИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BG SEX СРЕЩИ

BG SEX СРЕЩИ
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Раздвоение

Go down 
AuthorMessage
Fling
Admin
Fling


Posts : 16
Join date : 2010-01-17
Age : 47
Location : Sofiq

Раздвоение Empty
PostSubject: Раздвоение   Раздвоение I_icon_minitimeMon Jan 18, 2010 4:10 pm

Ожених си на 30 години.Жена ми беше на 23.След брака заживяхме в големия апартамент при нейните родители. Още в началото те ми допаднаха.Особено тъща ми.Беше на 42 години,но изглеждаше по-добре от дъщеря си.Имаше страхотно тяло и не е случайно,че аз от време на време я включвах в сексуалните си фантазии.Още повече,че при съжителството си понякога неволно я виждах по-леко облечена,а веднъж даже без да искам я засякох по бельо. На втората година след брака ни се случиха две важни за живота ми събития - жена ми завърши образованието си и започна работа в туристическа фирма и почина тъста ми. Двете жени изживяха тежко загубата му,но след третия месец нещата започнаха да се нормализират.Но аз имах проблем-работата на жена ми изискваше често да пътува и тя понякога отсъстваше по 1-2 седмици.Чувствах се все по самотен,да не говорим за нередовния и недостатъчен секс.С течение на времето през нейните отсъствия с Руми /така искаше да я наричам тъща ми/ се сближихме доста.Вечер след работа сядахме в хола пред телевизора и си говорехме с чашка питие в ръка.Разговорите ни бяха невинни,но аз като че ли долавях леко напрежение помежду ни.Или само така ми се струваше. Така се случи,че за рожденния ми ден жена ми пак отсъстваше.Беше ми много тъпо,но реших да почерпя Руми. Напазарувах,подредих масата и си взех душ.Когато тя се прибра от работа остана приятно изненадана от приготовленията ми.Изкъпа се и влезна в хола,където вече я чаках облечена в страхотна къса рокля,под която прозираше бельото и.Красивата гледка накара слабините ми да потръпнат.Вечерта беше много приятна и ние пиинахме повече от обичайното.В един момент пуснах любимите си блусове на "Скорпионс" и я поканих на танц. В мига в които я прегърнах през кръста и долепих тялото си до нейното члена ми се разбунтува в боксерките. Опитах се да скрия този факт,но мисля,че тя го усети.Но не бях сигурен,защото не го показа. Блусовете следваха един след друг и в един момент,замаян от парфюма и я целунах нежно по ухото.Цялото и тяло потръпна но тя не каза нищо.Окуражен започнах по смело да я целувам по ухото,по шията под него и по слепоочието.След минута Руми обърна лицето си към моето и устните ни се срещнаха.Сякаш взрив избухна в главата ми и никой не можеше вече да ме спре.Впих устни в нейните,целувах я по лицето и шията.Ръцете ми трескаво зашариха по гърба и дупето и.Намериха ципа на роклата и го свалиха трескаво.Когато я бутнах от раменете и и тя падна на пода,тъща ми се притисна до мен.Тялото и трепереше от възбуда.Докато трескаво я целувах по шията и устните ми се насочиха към страхотните и гърди,тя с треперещи пръсти разкопча едно по едно копчетата на ризата ми и я съблече.Докато галех и целувах гърдите и тя започна да диша все по-тежко.А когато приклякайки продължих с целувките надолу по корема,от устата и започнаха да излизат накъсани хрипове.Стигнах до бикините,захапах ластика и започнах да ги свалям с уста.Отдолу Руми се беше обръснала напълно и кожата и беше гладка като на бебе.Докато досъбух с ръце бикините, езика и устните ми обходиха гладкия триъгълник между стройните и бедра. За пръв път чух стон от устните и,когато езика ми премина през горната част на цепката между тях.Тя зарови пръсти в косата ми и притисна главата ми към слабините си.Докато я целувах разкопчах панталона си, защото вече не издържах.Члена ми беше станал твърд като камък и чак ме болеше. Станах и панталона ми падна на пода.Тъща ми с треперещи ръце започна да събува боксерките ми.Приклякайки лицето и се отзова срещу щръкналия ми член.Тя го хвана с ръка и започна да го целува нежно.Имаше доста по голям опит от жена ми,въпреки,че и тя ми правеше често френска любов. Когато усетих,че съм към края реших да забавя темпото. Изправих я и я поведох към семейната спалня.Докато отсъстваше жена ми нямах навика да я оправям и тя ни чакаше готова с белите си чаршафи.Положих Руми върху тях и легнах до нея.През следващите десет минути не остана необходено с устни и език кътче от телата ни.В един момент тя прошепна"Искам те в мене".Мисълта,че след миг ще обладая майката на жена ми и то без презерватив ме възбуди невероятно.Легнах между бедрата и,тя ги вдигна и аз нежно проникнах в нея.И едва сега,по стоновете които издаваше и по удоволствието,което се изписа на лицето и разбрах колко много и е липсвал секса след смъртта на тъста ми.Последва невероятно чукане,което не бях правил с нито една жена през живота си.Първия път се изпразних върху корема на тъща си.Втория,след като тя ме успокои,че няма проблеми свърших в нея.Третия път се изпразних в устата и,след като бях я докаръл с език до оргазъм.Заспахме чак призори,и понеже беше събота,се събудих чак по обед.Руми спеше сладко по корем до мене.Вида на стегнатото и дупе ме възбуди,но аз станах, взех душ и приготвих на нощното шкафче един пакет с презервативи.След това започнах да целувам тялото до себе си по продължение на гръбначния стълб.Руми се събуди и с усмивка се обърна по гръб.Прегърна ме през врата и впи устни в моите.През целия ден ставахме само набързо,за да отидем до банята или тоалетната.ПРез следващите три нощи почти не спахме.През последната от тях тя дискретно ми намекна,че изпитва удоволствие не само от стандартния секс и аз с помоща на крем проникнах и в ануса и.Стоновете,които се откъсваха от устата и бяха по силни от всякога. През последния ден не отидох на работа,за да си почина добре,защото жена ми се прибираше,и трябваше да се отчета и пред нея.Явно съм успял,защото тя не усети нищо нередно. От този момент вече не можех да се оплача от липса на секс.Дори с времето си дадох сметка,че ми е по приятно да го правя с тъща си и чаках с нетърпение отсъствията на жена ми. Но в един по-дълъг период жена ми спря да пътува. Известно време изтраях без секс с тъща ми,но една вечер,когато жена ми заспа по-рано не издържах и отидох в стаята и.Правихме луд секс,възбудени може би и от факта,че през две стени спеше съпругата ми.След тази нощ често рискувах,мислейки си,че съм взел всички предпазни мерки.Но една нощ,точно когато тъща ми ме беше яхнала и стенейки тихо свършвахме заедно вратата на стаята и рязко се отвори и на прага се появи жена ми Във вихъра на оргазма дори не успяхме да спрем веднага, а го направихме чак след като се изпразних.Жена ми стоеше онемяла на вратата.Ние също мълчахме смутено. После Ваня/жена ми/ се разплака и избяга.Тъща ми каза, че тя ще се оправи и както си беше гола тръгна към спалнята ни,където се скри жена ми.Мина доста време.Не зная какво са си говорили,но когато тъща ми се върна, каза,че всичко е на ред.Отидох при жена си,но тя се правеше на заспала с гръб към мен.Не ми говори цяла седмица.Когато вече се бях отчаял,че ще се сдобрим, една нощ в просъница усетих как жена ми се обърна и се сгуши на работо ми.Изненадан се събудих и я целунах по устните.Тази нощ секса който правихме беше страхотен. След него,докато лежахме уморени Ваня ми каза,че ми е простила,защото осъзнала и собтвената си грешка,че ме е оставяла дълго време сам,и че дори е доволна,че съм и изневерил с майка и,а не с някоя непозната жена. От нейната прошка до момента в който през една гореща лятна нощ,когато след солидно количество алкохол се отзовахме и тримата заедно първо в банята,а после и в семейната ни спалня минаха точно две седмици.А чувството което изпитвах,правейки любов едновременно с жена си и нейната майка не може да се опише с думи.Нито размера на възбудата ми,когато за първи път успях да ги накарам да се галят и целуват пред очите ми,докато аз хванал готовия си да се пръсне член се изпразвах върху лицата им.Или когато и двете се редуваха да смучат и галят члена ми,боричкайки се коя ще изпие повече от соковете ми.Вече винаги бяхме трима в голямата семейна спалня, освен в дните,през които някоя от тях беше в цикъл.
Back to top Go down
https://bgsex.forumotion.com
 
Раздвоение
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BG SEX СРЕЩИ :: Еротична Библиотека :: Еротични и секс разкази-
Jump to: