BG SEX СРЕЩИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BG SEX СРЕЩИ

BG SEX СРЕЩИ
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Повишение

Go down 
AuthorMessage
Fling
Admin
Fling


Posts : 16
Join date : 2010-01-17
Age : 47
Location : Sofiq

Повишение Empty
PostSubject: Повишение   Повишение I_icon_minitimeMon Jan 18, 2010 4:03 pm

Работният ден беше започнал,когато телефонът иззвъня!Беше Ани секретарката на изпълнителния директор на фирмата.Тя беше млада страшно красива блондинка,държеше се надменно и говореше заповеднически,защото спеше с шефа и едва ли не можеше да прави всичко.Ужасно я мразех,но сега ме викаше на интервю за нова длъжност и прикрих ненавистта си,като любезно благодарих и затворих.Веднага тръгнах за интервюто,като си преговарях презентацията,защото мястото беше добро,а заплащането още повече.Все пак ставаше въпрос за началник на половината фирма.Бях улисана в тези мисли,когато минавайки покрай тоалетните някой ме дръпна за ръката вътре.След първоначалния стрес осъзнах,че това е колегата Ники с когото имахме връзка.Според мен по-скоро сексуална,но пък за това пълноценна.Обичаше да ме изненадва на неочаквани места и това ужасно ме възбуждаше.Първоначално понечих да му откажа,но езикът по шията ми ме възбуди ужасно и не можах да го спра.Ники беше висок едър и красив мъж,никоя жена не би му устояла.Докато ме целуваше по шията с едната си ръка повдигна късата ми пола на костюма,който бях купила предния ден специално за интервюто и с който изглеждах секси.Исках да впечатля директора.Повдигайки полата започна да ме гали по бедрото и ме накара да настръхна.В същото време вече разкопчавах панталона му и държах в ръката си наедрелия му член.Той ме повдигна над кура си и ми го вкара с едно движение,а аз обвих краката си около кръста му.Започнахме движения на горе на долу,като постепенно усилвахме тласъците докато не започнах да притрепервам и да достигам до оргазъм.В същият момент усетих топлата струя сперма,която се изля в мен и ме накара да свърша на мига.Ники винаги изхвърляше голямо количество сперма,която усещайки,как ме изпълва ме докарваше до съвършения оргазъм.След,като се изцеди до край се спуснах от кръста му набързо се оправихме,целуна ме за късмет и се отправих за интервюто.На вратата на директорския кабинет се сблъсках със самия директор,който излизаше,но ме покани вътре да го изчакам.В момента обаче в който влязох усетих стичащата се сперма на Ники,която започна да се излива от путката ми.Изпаднах в ужас!Понечих да се върна,но секретарката Ани се обърна към мен:
-Заповядай седни сега ще дойде г-н Петков.Аз бях застинала на място и не смеех да мърдам.Въпреки това по бедрата ми се стичаха струйки сперма,но не смеех да погледна на долу за да не привлека вниманието на Ани.Изведнъж тя ме погледна изгледа ме от глава до пети,като се задържа на бедрата ми и видимо изненадана промълви:
-О хоо..,какво имаме тук?След което стана и тръгна към мен.
В този момент имах чувството,че ще потъна в земята от срам.Тя ме приближи погали ме по бузата и с показалец забърса част от стичащата се сперма по бедрата ми.След,което облиза пръста си и каза:
-Така си и мислех...Хвана ме за раменете и ме завъртя така,че да се подпра с гръб на бюрото.После клекна пред мен и започна да облизва спермата по бедрата ми,като постепенно се изкачваше на горе към венерения ми хълм.Бях толкова уплашена,но този палав език на секретарката започна да ме възбужда ужасно и се усетих,как пъшкам от възбудата.Постепенно стигна с езика си до путката ми и започна да смуче останалата стичаща се сперма,като не пропускаше да засмуква и клитора ми.Това определено ме побъркваше и не след дълго започнах да треперя от страхотния оргазъм,който ме заля.Тя не спираше,а аз вече не знаех,къде се намирам.Бях изпаднала в несвяст и треперех цялата.Тогава в съзнанието ми проехтя глас:
-Я да видим,май имаме фаворит за търговски мениджър?
Тези думи ме свалиха на земята и когато се осъзнах видях директора,който се беше върнал и стоеше на вратата с доволна физиономия.Директорът е около 50 годишен не много висок пълен с доста оредяла коса.Но сега не мислех за това ,отново ме обзе паниката от преди малко и в главата ми се появиха отново мислите за грандиозния ми провал.
-Г-це Ангелова заповядайте в кабинета.Очакваме Ви.
Не знаех,какво да правя и стоях вцепенена с все още повдигната пола.Ани беше станала и пооправяйки ми полата ме поведе в кабинета на шефа.Там освен него беше и мениджър човешки ресурси Русев 40 годишен мъж едър с бирено коремче,но доста симпатичен.Седеше на стола на Директора,а той беше прав пред бюрото.И двамата ме гледаха със задоволство,защото без да се хваля,но съм красива и секси брюнетка,по която мъжете се обръщат или тайно от жените си заглеждат.Докато оглеждах обстановката в стаята секретарката започна да ме гали от вътрешната страна на бедрата и да ме целува по врата.Дали от паника или от възбудата от преди малко,но не се отдръпнах,а оставих да ме целува и гали.В този момент Директора си свали панталона и слиповете до коленете и погледна към нас многозначително.Облизвайки ухото ми Ани прошепна:
-Прави,каквото ти казват и ще си доволна.После ме поведе към г-н Петков.Не знам защо,но не се противих,а тръгнах без да знам,какво правя.Когато стигнахме до него Ани ме натисна нежно и двете заедно клекнахме пред мъжеството на шефа.Пенисът му не беше голям,но за сметка на това ташаците му бяха огромни.Дори мога да кажа,че кура му се губеше от тях.Блондинката му го хвана с ръка и започна да го гали,като с другата ръка ме хвана зад тила и леко натисна главата ми към него докато устните ми се допряха до наедряващия му кур.Възбудата отново беше замъглила съзнанието ми и аз отворих уста и поех члена му,който за секунди беше достигнал максимума си.Понеже не беше голям без проблем го поемах целия.Не съм много опитна в минетите,но започнах да се движа напред на зад,като в същото време го смучех.Това видимо му доставяше удоволствие,защото започна да стене.Ани в това време се беше заела да смуче ташаците му.Улисана да подлудя шефа си не съм забелязала кога към нас се беше присъединил и Русев.Със свален панталон и с хуй в ръката застана до мен.Секретарката ме избута от близалката на шефа и на свой ред го налапа.Ужасно възбудена и останала без хуй в устата се преместих на парчето на Русев.Като казвам парче не преувеличавам,не бях обърнала внимание,но пениса му беше огромен.Над 20 сантиметра и много дебел.Когато го налапах поех не повече от половината и щях да се задавя,защото влезе чак в гърлото ми.След няколко минутен минет,който видимо достави удоволствие и на двама ни,мъжете започнаха да ни разсъбличат и да целуват гърдите ни.С гордост забелязах,че моите цици са по големи и стегнати от тези на Ани,а тя се славеше със страхотен бюст.Останали чисто голи мъжете ни наместиха на дивана в кабинета с лице една към друга и застанаха зад нас.Определено г-н Петков искаше да ме изчука пръв,защото нареди на Русев да отиде при Ани.Отърка главата на кура си във влагалището ми,което вече беше подмокрено и ми го вкара от раз,започвайки възвратно постъпателни движения.Секретарката я последва същата съдба,но в путката си имаше огромното парче на колегата Русев.Двете жени започнахме да се целуваме с език,а мъжете зад нас пъшкаха от удоволствие.Огромните ташаци на Директора ме блъскаха в клитора и това ме побъркваше.Не след дълго бях готова да свърша,но забелязвайки това Г-н Петков реши да сменим позите.Този път Ани легна по гръб,а Русев разкрачвайки главата и подаде члена си в устата.Мене сложиха да и лижа путката,а Директора се намести зад мен.Докато се наслаждавах на обезкосменото пиче на секретарката и го лижех с удоволствие мъжа зад мен проникна в дупето ми.Поради не големия си член проникването не беше проблем.Не съм го правила много често анално,но винаги ми е харесвало,а сега направо се побърквах от удоволствие.Не можах да издържа много и свърших шумно.Още не се бях освестила,когато г-н Петков ме хвана за косата и вдигна главата ми като продължаваше да ме помпа отзад.Пред лицето ми беше задника на Русев.Веднага разбрах,какво се иска от мен. „Гледай ги ти перверзниците”си помислих аз,но още превъзбудена от оргазма започнах да облизвам аналния отвор на мъжа пред мен.Ани се беше надигнала и продължаваше с минета.Русев започна да вие от удоволствие,което очевидно заинтригува Директора и той му нареди да си сменят местата.Сега вече буквално лижех задника на шефа си и това ме възбуждаше,а огромния хуй на мениджъра изпълваше цялата ми путка.Не можех да повярвам,какво става с мен.Мъжете винаги са ме харесвали,но реално до сега бях спала с четирима,като минет и анално го бях правила само с приятеля ми Ники и то само няколко пъти.По принцип с него го правехме на различни места,но повече традиционно.Сега обаче лижех на шефа гъза и това ме побъркваше от възбуда и удоволствие,каквито не бях изпитвала до сега.До толкова се бях увлякла,че стягайки си езика прониквах в отвора му.Усещайки,че не може да издържи много така той реши отново да сменим позите.Сега аз бях от долу Ани върху мене с путката си пред лицето ми,а нейния език си играеше с моя клитор.Г-н Петков проникна в Ани анално,а топките му ме удряха през лицето.Русев се опитваше да проникне в моето дупе,но мускула ми не се даваше така лесно на огромния му хуй въпреки моето желание да ме прониже.Секретарката му помагаше,като навлажняваше с уста ту кура му ,ту моето дупе.Не след дълго отвора ми се предаде и огромното парче започна да навлиза в мен с ужасна болка.Имах чувството,че ще ме разцепи.Постепенно го поех целия,а болката беше изместена от удоволствието от запълване на отвора ми.Г-н Петков от време на време изваждаше члена си от дупето на Ани и ми го подаваше в устата да го навлажня,а аз през другото време смучех и облизвах клитора на девойката,която няколко пъти свършваше в устата ми.Естествено и аз получих няколко оргазма и то толкова силни,че виковете ми сигурно се чуваха от вън,но това не ме интересуваше.Началникът очевидно се притесняваше от виковете ми,защото започнех ли да викам вкарваше парчето си в устата ми за да я запуши.При поредният оргазъм на партньорката ми започвайки да трепери аз усетих топлата струя сперма изливаща се в задника ми от огромния хуй на колегата.Това ми дойде в повече и аз изпитах поредния си оргазъм губейки представа за време и пространство.Докато изпитвах най голямото блаженство за една жена бях засмукала клитора на момичета над мен.В момента в който се опомних усетих,че устата ми се пълни с течност.Първоначално помислих,че девойката свършва в устата ми,но вкусът беше различен и отваряйки очи видях,че г-н Петков очевидно се беше изпразнил в аналния отвор на Ани и сега топлата му сперма се стичаше право в устата ми.Понечих да я изплюя,но позата ми не позволяваше това,а устата ми вече беше пълна.Наложи се да преглътна.До сега не бях опитвала вкуса на сперма,но определено тази на шефа ми хареса,ето защо отново отворих уста и жадно поемах останалата течност примесена със соковете от путката над мен.Огромните топки на шефа си казаха думата,количеството сперма беше огромно,но бях благодарна,защото вкусът беше уникален.Когато спря да се стича надигнах глава и засмуках ануса на момичето,защото исках още.През това време Ани облизваше моя отвор от изтичащата сперма на Русев.Г-н Петков виждайки че търся още течност в дупето на Ани ме попита:
-Хареса ли ти момичето ми?
-Това е най-хубавото нещо,което съм опитвала.Отвърнах аз.Видимо удовлетворен шефа промълви:
-Добре,ще получиш още!
-Да,искам още! Не можех да повярвам,но казах аз.
Тогава мъжът над мене завря олигавения си и поомекнал кур в устата ми,а той от своя страна започна да наедрява и да запълва устата ми.Дочула разговора ни и видимо ревнуваща Ани остави пениса на Русев,с който до тогава си играеше,обърна се и легна върху мен.Веднага извади шефския кур от устата ми и го налапа,като с въртеливи движения се опитваше да ме засенчи в минета.За мен не остана друго освен да облизвам топките му.Опитах се и аз да посвиря на инструмента му,но секретарката не ми позволи.Горкият Русев се опитваше да набута и неговия хуй в нечия уста,но двете бяхме заети да се конкурираме за кура на шефа и не му обърнахме внимание.За моя радост г-н Петков очевидно предпочиташе аз да му духам,защото каза на Ани:
-Колежке подгответе договора на новия търговски директор г-ца Ангелова.Секретарката с видимо недоволство стана оправи се и излезе,като едва не ме изяде с поглед.Останах сама с двамата мъже и спокойно можех да се развихря.Веднага налапах хуя на шефа хванах се за задника му и започнах да му духам,като влагах максимално старание да засенча надутата секретарка.През това време Русев виждайки,че няма да го огрее минет застана зад мен и очевидно искаше да ме накаже,защото с едно рязко движение ми го вкара в гъза.Болката беше пронизваща,но се сдържах да викам.Не исках да спирам да смуча и облизвам кура в устата си.Тласъците отзад бяха толкова силни и брутални,че главата ми се блъскаше в шкембето на шефа,като устата ми поемаше целия му член.В момента,когато започна да пулсира разбрах,че свършва.Тогава го поех целия изплезих език и заоблизвах топките му.Отново топла сперма се изля в гърлото ми,за моя изненада количеството отново беше огромно,но аз преглъщах жадно и исках още и още.Когато погълнах и последната капка от шефа усетих отново болката отзад.Не можех повече и се измъкнах от огромния кур на колегата,като се обърнах и продължих удоволствието му с минет.Опитала веднъж сперма аз исках още,не бях опитвала по вкусно нещо.Вече понатрупала опит не беше трудно да изстискам и Русев и да задоволя жадната си за сперма уста.Останали без сили лежахме на дивана докато секретарката донесе моя нов договор.Излизайки от кабинета вече бях търговски мениджър с двойно по голяма заплата от обявената.Разбира се всички колеги се отдръпнаха от мен,защото подобно интервю беше опитвано и с други кандидати,но само аз бях одобрена.Дори Ники не искаше вече да сме заедно.Естествено това нямаше да е последното изпълнение и аз много добре го разбирах,но дали високия пост или възбудата от нещо нередно ме караше да се чувствам удовлетворена.
Back to top Go down
https://bgsex.forumotion.com
 
Повишение
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BG SEX СРЕЩИ :: Еротична Библиотека :: Еротични и секс разкази-
Jump to: